website

Gizlilik Politikası

GENEL BAKIŞ

Bu web sitesi Lebeni Deri tarafından işletilmektedir. Sitede geçen "biz", "bize" ve "bizim" terimleri Lebeni Deri'yi ifade eder. Lebeni Deri, bu site aracılığıyla size, kullanıcıya, burada belirtilen tüm terimler, koşullar, politikalar ve bildirimlerin kabulüne bağlı olarak bu web sitesini, bu siteden erişilebilen tüm bilgileri, araçları ve Hizmetleri sunar.

Sitemizi ziyaret ederek ve/veya bizden bir şey satın alarak, “Hizmet”imizi kullanmış olursunuz ve burada belirtilen takip eden terim ve koşullar (“Hizmet Şartları”, “Şartlar”) da dahil olmak üzere, burada ve/veya hiperlinkle erişilebilen ek terim ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Bu Hizmet Şartları, sınırlama olmaksızın, gezinme yapan kullanıcılar, satıcılar, müşteriler, tüccarlar ve/veya içerik katkıda bulunanlar da dahil olmak üzere sitedeki tüm kullanıcılara uygulanır.Web sitemizi kullanmadan veya erişmeden önce bu Hizmet Şartlarını dikkatlice okuyunuz. Siteye herhangi bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu Hizmet Şartlarına bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Bu anlaşmanın tüm terim ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya Hizmetleri kullanamazsınız. Bu Hizmet Şartları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu Hizmet Şartları ile sınırlıdır.

Mevcut mağazaya eklenen herhangi bir yeni özellik veya araç da Hizmet Şartlarına tabidir. Bu sayfada her zaman Hizmet Şartlarının en güncel sürümünü gözden geçirebilirsiniz. Web sitemizde güncellemeler ve/veya değişiklikler yayınlayarak bu Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bu sayfayı periyodik olarak değişiklikler için kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasını takiben web sitesine olan kullanımınıza veya erişiminize devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Mağazamız Shopify Inc. tarafından barındırılmaktadır. Bize, size ürünlerimizi ve Hizmetlerimizi satmamızı sağlayan çevrimiçi e-ticaret platformunu sağlarlar. 

BÖLÜM 1 - ÇEVRİMİÇİ MAĞAZA ŞARTLARI

Bu Hizmet Şartlarını kabul ederek, yaşadığınız eyalet veya ilde reşit yaşta olduğunuzu veya reşit yaşta olduğunuzu ve reşit olmayan herhangi bir bağımlınızın bu siteyi kullanmasına izin vermek için bize onay verdiğinizi temsil edersiniz. Ürünlerimizi herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız, ayrıca Hizmetin kullanımı sırasında yargı bölgenizdeki herhangi bir yasayı (telif hakkı yasaları da dahil olmak üzere) ihlal edemezsiniz. Herhangi bir solucan, virüs veya yıkıcı doğada herhangi bir kod gönderemezsiniz. Şartların herhangi birinin ihlali, Hizmetlerinizin derhal sonlandırılmasıyla sonuçlanacaktır. 

BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR

Herhangi bir sebepten ötürü herhangi birine Hizmet vermeyi reddetme hakkını saklı tutarız. İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri hariç) şifresiz aktarılacağını ve çeşitli ağlar üzerinden (a) iletimler; ve (b) bağlantı ağları veya cihazların teknik gereksinimlerine uymak ve uyum sağlamak için değişiklikler içereceğini anlarsınız. Kredi kartı bilgileri ağlar üzerinden aktarılırken her zaman şifrelenir. Bizim açık yazılı iznimiz olmadan Hizmetin herhangi bir bölümünü çoğaltmak, kopyalamak, satmak, yeniden satmak veya sömürmekten kaçınmayı kabul edersiniz.Bu anlaşmada kullanılan başlıklar sadece kolaylık sağlamak amacıyla dahil edilmiştir ve bu Şartları sınırlayacak veya başka bir şekilde etkilemeyecektir. 

BÖLÜM 3 - BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, EKSİKSİZLİĞİ VE ZAMANINDALIĞI

Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmaması durumunda sorumlu olmayız. Bu sitedeki materyal sadece genel bilgi için sağlanmıştır ve karar verme sürecinde tek başına güvenilir bir kaynak olarak kullanılmamalıdır. Bu sitedeki materyale olan herhangi bir güvenmeniz kendi riskinizdedir. Bu site belirli tarihsel bilgiler içerebilir. Tarihsel bilgiler, gereği olarak, güncel değildir ve sadece referansınız için sağlanmıştır. Herhangi bir zamanda bu sitenin içeriğini değiştirme hakkını saklı tutarız, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izleme sorumluluğunun sizin olduğunu kabul edersiniz. 

BÖLÜM 4 - HİZMET VE FİYATLARDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Ürünlerimiz için fiyatlar önceden haber verilmeksizin değişikliğe uğrayabilir. Herhangi bir zamanda herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Hizmeti (veya içeriğinin herhangi bir bölümünü) değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutarız. Herhangi bir değişiklik, fiyat değişikliği, askıya alma veya Hizmetin sonlandırılması nedeniyle siz veya üçüncü bir taraf lehine veya aleyhine herhangi bir sorumluluk kabul etmeyiz. 

BÖLÜM 5 - ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER (varsa)

Bazı ürünler veya Hizmetler yalnızca web sitesi üzerinden çevrimiçi olarak mevcut olabilir. Bu ürünler veya Hizmetler sınırlı miktarlarda olabilir ve iade veya değişim yalnızca İade Politikamıza göre yapılır: [İADE POLİTİKASINA LİNK] Mağazadaki ürünlerin renklerini ve görüntülerini mümkün olduğunca doğru bir şekilde göstermek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir renk gösterimini doğru şekilde garanti edemeyiz. Satışlarımızı herhangi bir kişiye, coğrafi bölgeye veya yargı alanına sınırlama hakkını saklı tutarız. Bu hakkı duruma göre kullanabiliriz. Sunulan ürünlerin veya Hizmetlerin miktarlarını sınırlama hakkını saklı tutarız. Tüm ürün tanımları veya ürün fiyatlandırması herhangi bir zamanda, bizim tek takdirimize bağlı olarak, önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir zamanda herhangi bir ürünü sonlandırma hakkını saklı tutarız. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün veya Hizmet teklifi, yasaklandığı yerlerde geçersizdir. Satın aldığınız herhangi bir ürün, Hizmet, bilgi veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya Hizmetteki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

BÖLÜM 6 - FATURALANDIRMA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU

Bizden herhangi bir sipariş verdiğinizde, bizim tek takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlama veya iptal etme hakkımızı saklı tutarız. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya teslimat adresini kullanan siparişleri içerebilir. Bir siparişi değiştirme veya iptal etme durumunda, sipariş verilirken sağlanan e-posta adresi ve/veya fatura adresi/telefon numarası ile sizinle iletişime geçmeye çalışabiliriz. Bayiler, yeniden satıcılar veya distribütörler tarafından verildiği izlenimi veren siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkımızı saklı tutarız. Mağazamızda yapılan tüm satın alımlar için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgileri sağlamayı kabul edersiniz. İşlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişime geçebilmemiz için hesap ve diğer bilgilerinizi, e-posta adresinizi, kredi kartı numaralarınızı ve son kullanma tarihlerinizi hızlı bir şekilde güncellemeyi kabul edersiniz. Daha fazla ayrıntı için lütfen İade Politikamızı gözden geçirin: [İADE POLİTİKASINA LİNK] 

BÖLÜM 7 - İSTEĞE BAĞLI ARAÇLAR

Size, üzerinde ne denetimimiz ne de girişimimiz olan üçüncü taraf araçlarına erişim sağlayabiliriz. Üçüncü taraf araçlarını kullanmanız tamamen kendi riskiniz ve takdirinizdedir ve bu araçları sağlayan ilgili üçüncü taraf sağlayıcı(lar)ın şartlarını tanımanızı ve onaylamanızı sağlamanız gerekir. Gelecekte, web sitesi aracılığıyla (yeni araçlar ve kaynakların yayınlanması dahil) yeni Hizmetler ve/veya özellikler sunabiliriz. Bu tür yeni özellikler ve/veya Hizmetler de bu Hizmet Şartlarına tabi olacaktır.

BÖLÜM 8 - ÜÇÜNCÜ TARAF LİNKLERİ

Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerikler, ürünler ve Hizmetler, üçüncü taraflardan malzemeler içerebilir. Bu sitedeki üçüncü taraf linkleri sizi bizimle bağlantılı olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. Üçüncü taraf web sitelerinin içeriğini veya doğruluğunu inceleme veya değerlendirme sorumluluğumuz yoktur ve herhangi bir üçüncü taraf malzemesi veya web sitesi, veya diğer malzemeler, ürünler veya Hizmetler için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmiyoruz. Üçüncü taraf web siteleriyle bağlantılı herhangi bir mal, Hizmet, kaynak, içerik veya diğer işlemlerle ilgili olarak yaşanan herhangi bir zarar veya hasardan sorumlu değiliz. Herhangi bir işlem yapmadan önce lütfen üçüncü tarafın politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice gözden geçirin. Üçüncü taraf ürünleriyle ilgili şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular doğrudan üçüncü tarafa yönlendirilmelidir.

 

BÖLÜM 9 - KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİMLER VE DİĞER GÖNDERİLER

İsteğimiz üzerine, belirli özel gönderiler (örneğin yarışma girişleri) gönderirseniz veya bizden bir istek olmaksızın, yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyalleri çevrimiçi, e-posta yoluyla, posta yoluyla veya başka bir şekilde gönderirseniz (topluca 'yorumlar'), herhangi bir kısıtlama olmaksızın, herhangi bir zamanda, yorumlarınızı düzenleme, kopyalama, yayınlama, dağıtma, çevirme ve başka herhangi bir ortamda kullanma hakkımız olduğunu kabul edersiniz. Herhangi bir yorumu gizli tutma; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödeme; veya (3) herhangi bir yoruma yanıt verme yükümlülüğümüz yoktur. Yorumlarınızın herhangi bir üçüncü tarafın hakkını ihlal etmeyeceğini; telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakkını içermeyeceğini daha da kabul edersiniz. Yorumlarınızın iftira niteliğinde veya başka bir şekilde yasa dışı, kötüye kullanım veya müstehcen materyal içermeyeceğini veya Hizmetin veya herhangi bir ilgili web sitesinin işleyişini herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya diğer zararlı yazılım içermeyeceğini kabul edersiniz. Yanlış bir e-posta adresi kullanamaz, başka bir kişiymiş gibi davranamaz veya başka bir şekilde bizi veya üçüncü tarafları yorumlarınızın kökeni konusunda yanıltamazsınız. Yaptığınız herhangi bir yorumun ve doğruluğunun tek sorumlusu sizsiniz. Sizin veya herhangi bir üçüncü taraf tarafından yapılan herhangi bir yorum için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz ve üstlenmiyoruz.

BÖLÜM 10 - KİŞİSEL BİLGİLER


Mağazamız aracılığıyla kişisel bilgilerinizin gönderilmesi, buradan görüntüleyebileceğiniz Gizlilik Politikamız tarafından yönetilmektedir: [GİZLİLİK POLİTİKASI BAĞLANTISI]

BÖLÜM 11 - HATALAR, YANLIŞLIKLAR VE EKSİKLİKLER


Zaman zaman, web sitemizde veya Serviste, ürün tanımları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, transit süreler ve stok durumu ile ilgili yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Herhangi bir hata, yanlışlık veya eksikliği düzeltme, bilgileri değiştirmek veya güncellemek veya Serviste veya herhangi bir ilişkili web sitesinde herhangi bir bilgi yanlış olduğunda siparişleri iptal etme hakkımızı saklı tutarız (siparişinizi verdikten sonra bile). Serviste veya herhangi bir ilişkili web sitesindeki bilgileri güncelleme, değiştirme veya açıklık getirme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır, kanun gereği gerekmedikçe fiyat bilgisi dahil olmak üzere. Serviste veya herhangi bir ilişkili web sitesinde uygulanan belirli bir güncelleme veya yenileme tarihi, Servisteki veya herhangi bir ilişkili web sitesindeki tüm bilgilerin değiştirildiği veya güncellendiği anlamına gelmemelidir.

BÖLÜM 12 - YASAKLI KULLANIMLAR


Hizmet Şartları'nda belirtilen diğer yasakların yanı sıra, siteyi veya içeriğini (a) herhangi bir yasa dışı amaç için; (b) başkalarını herhangi bir yasa dışı eylem gerçekleştirmeye veya katılmaya teşvik etmek için; (c) herhangi bir uluslararası, federal, eyalet veya yerel düzenlemeleri, kuralları, yasaları veya yönetmelikleri ihlal etmek için; (d) bizim veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek için; (e) cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya engellilik temelinde taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, zarar vermek, iftira etmek, karalamak, küçümsemek, korkutmak veya ayrımcılık yapmak için; (f) yanıltıcı veya yanlış bilgi göndermek için; (g) virüsler veya Servisin veya herhangi bir ilişkili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternet'in işlevselliğini veya operasyonunu herhangi bir şekilde etkileyecek herhangi bir türde kötü amaçlı kod yüklemek veya iletmek için; (h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek için; (i) spam yapmak, phish, pharm, ön metin, örümcek, taramak veya kazımak için; (j) herhangi bir müstehcen veya ahlaka aykırı amaç için; veya (k) Servisin veya herhangi bir ilişkili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternet'in güvenlik özelliklerini engellemek veya bunların etrafından dolaşmak için kullanılmaktan yasaklanmıştır. Yasaklı kullanımlardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda, Servisi veya herhangi bir ilişkili web sitesini kullanımınızı sonlandırma hakkımızı saklı tutarız.

BÖLÜM 13 - GARANTİ REDDİ; SORUMLULUK SINIRLAMASI


Servisimizi kullanımınızın kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti etmediğimizi, temsil etmediğimizi veya taahhüt etmediğimizi belirtiriz.
Servisi kullanmanızdan elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz.
Zaman zaman Servisi belirsiz süreler için kaldırabileceğimizi veya Servisi herhangi bir zamanda, size bildirimde bulunmaksızın iptal edebileceğimizi kabul edersiniz.
Servisi kullanımınızın veya kullanamamanızın tamamen kendi riskiniz altında olduğunu açıkça kabul edersiniz. Servis aracılığıyla size sunulan tüm ürünler ve hizmetler (bizim tarafımızdan açıkça belirtilmediği sürece) 'olduğu gibi' ve 'kullanılabilir durumda' sizin kullanımınıza sunulmaktadır, herhangi bir türde açık veya zımni temsil, garantiler veya koşullar olmaksızın, satılabilirlik, ticari kalite, belirli bir amaç için uygunluk, dayanıklılık, unvan ve ihlal edilmeme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm zımni garantiler veya koşullar olmaksızın sunulmaktadır.
Hiçbir durumda, Lebeni Leather, yöneticilerimiz, memurlarımız, çalışanlarımız, bağlı kuruluşlarımız, acentelerimiz, yüklenicilerimiz, stajyerlerimiz, tedarikçilerimiz, hizmet sağlayıcılarımız veya lisans verenlerimiz, herhangi bir yaralanma, kayıp, talep veya herhangi bir doğrudan, dolaylı, tesadüfi, cezai, özel veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlar için, sınırlama olmaksızın kaybedilen kârlar, kaybedilen gelir, kaybedilen tasarruflar, veri kaybı, yerine koyma maliyetleri veya benzeri zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, sözleşme, haksız fiil (ihmal dahil), katı sorumluluk veya başka bir şekilde, Servisin veya Servis kullanılarak temin edilen herhangi bir ürünün kullanımından veya herhangi bir şekilde Servisin kullanımıyla ilişkili herhangi bir talep için, içerikteki herhangi bir hata veya ihmal, veya Servis aracılığıyla yayınlanan, iletilen veya başka bir şekilde sunulan herhangi bir içerik (veya ürün) kullanımı sonucu ortaya çıkan her türlü kayıp veya zarar için sorumlu tutulamaz, olası zararları bildirilse bile. Bazı eyaletler veya yargı bölgeleri, tesadüfi veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlar için sorumluluğun dışlanmasına veya sınırlandırılmasına izin vermediğinden, bu tür eyaletler veya yargı bölgelerinde, sorumluluğumuz yasalarca izin verilen en geniş kapsamla sınırlı olacaktır.

BÖLÜM 14 - TAZMİNAT

Bu Hizmet Şartlarını veya bunlar tarafından atıfta bulunulan belgeleri ihlal etmeniz veya herhangi bir yasa veya üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmeniz nedeniyle üçüncü bir taraf tarafından yapılan herhangi bir talep veya talep nedeniyle Lebeni Leather ve ana şirketimizi, yan kuruluşlarımızı, ortaklarımızı, yöneticilerimizi, memurlarımızı, acentelerimizi, yüklenicilerimizi, lisans verenlerimizi, hizmet sağlayıcılarımızı, alt yüklenicilerimizi, tedarikçilerimizi, stajyerlerimizi ve çalışanlarımızı zararsız tutmayı kabul edersiniz, makul avukat ücretleri dahil.

BÖLÜM 15 - AYRILABİLİRLİK


Bu Hizmet Şartlarının herhangi bir hükmünün yasa dışı, geçersiz veya uygulanabilir olmaması durumunda, söz konusu hüküm yürürlükte olan yasaların izin verdiği en geniş kapsamda uygulanabilir olacak şekilde yine de uygulanabilir olacaktır ve uygulanabilir olmayan bölüm, bu Hizmet Şartlarından ayrılacak şekilde kabul edilecektir, bu tespit diğer kalan hükümlerin geçerliliği ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

BÖLÜM 16 - FESİH


Fesih tarihinden önce taraflarca yapılan yükümlülükler ve sorumluluklar, bu anlaşmanın feshi için tüm amaçlarla hayatta kalacaktır.
Bu Hizmet Şartları, siz veya biz tarafından feshedilene kadar geçerlidir. Hizmetlerimizi daha fazla kullanmak istemediğinizi bize bildirerek veya sitemizi kullanmayı bırakarak bu Hizmet Şartlarını istediğiniz zaman feshedebilirsiniz.
Tek başımıza takdirimize bağlı olarak, herhangi bir Hizmet Şartı terimini veya hükmünü ihlal ettiğinizi veya ihlal ettiğimizi düşündüğümüz durumlarda, bu anlaşmayı herhangi bir bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda feshedebiliriz ve fesih tarihine kadar olan tüm miktarlar için sorumlu kalacaksınız; ve/veya buna göre, Servislerimize (veya herhangi bir bölümüne) erişiminizi reddedebiliriz.

BÖLÜM 17 - BÜTÜN ANLAŞMA


Herhangi bir hakkı veya hükmü kullanma veya uygulama konusundaki başarısızlığımız, söz konusu hakkın veya hükmün feragat edilmesi olarak kabul edilmeyecektir.
Bu Hizmet Şartları ve bizim tarafımızdan bu sitede veya Servisle ilgili olarak yayınladığımız herhangi bir politika veya işletme kuralları, sizinle bizim aramızdaki Servisin kullanımını yöneten tüm anlaşma ve anlayışı oluşturur ve sizinle bizim aramızdaki herhangi bir önceki veya eş zamanlı anlaşmaları, iletişimleri ve teklifleri (Hizmet Şartlarının önceki versiyonları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) geçersiz kılar.
Bu Hizmet Şartlarının yorumlanmasındaki herhangi bir belirsizlik, tasarım tarafına karşı yorumlanmayacaktır.

BÖLÜM 18 - YÜRÜRLÜKTEKİ YASA


Bu Hizmet Şartları ve bizim tarafımızdan size Hizmetler sunulmasını sağlayan herhangi bir ayrı anlaşma, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre yorumlanacak ve bunlara göre yönetilecektir.

BÖLÜM 19 - HİZMET ŞARTLARINDA DEĞİŞİKLİKLER


Hizmet Şartlarının en güncel versiyonunu her zaman bu sayfada gözden geçirebilirsiniz. Kendi tek takdirimize bağlı olarak, bu Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirmek için web sitemizde güncellemeler ve değişiklikler yayınlama hakkını saklı tutarız. Değişiklikleri kontrol etmek için periyodik olarak web sitemizi kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Hizmet Şartlarında yapılan herhangi bir değişikliğin yayınlanmasını takiben Servisimize veya web sitemize erişiminizi sürdürmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

BÖLÜM 20 - İLETİŞİM BİLGİLERİ


Hizmet Şartları hakkındaki sorularınızı lebenifurleather@gmail.com adresine göndermelisiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıda belirtilmiştir:
[Lebeni Deri Turizm Ticaret LTD.]
lebenifurleather@gmail.com
[İŞ ADRESİNİ EKLEYİN]
[İŞ TELEFON NUMARASINI EKLEYİN]
[İŞ KAYIT NUMARASINI EKLEYİN]
[KDV NUMARASINI EKLEYİN]

Special instructions for seller
Add A Coupon

What are you looking for?


Popular Searches: Jeans  Dress  Top  summer