website

Ticari Elektronik İleti İzni

LEBENİ DERİ TURİZM TEKSTİL GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ("Lebeni Deri") ELEKTRONİK TİCARİ İLETİ İZNİ

Değerli Ziyaretçimiz/Üyemiz,

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ilgili yönetmelikler uyarınca, ticari elektronik iletilerimizi (telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar aracılığıyla elektronik ortamda ticari amaçlarla gerçekleştirilen veri, ses ve görüntü içerikli iletiler) siz değerli alıcılarımıza yalnızca önceden onayınız alındığı takdirde gönderebiliriz.

Lebeni Deri olarak, tarafınıza ait kişisel verilerin işlenme amaçları, işlenme şartları ve aktarımıyla ilgili detaylı bilgilere web sitemizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ticari elektronik ileti alımına onay vermeniz durumunda, tarafınıza özel teklifler, kampanyalar ve ürünlerimiz hakkında bilgilendirme yapabilmek için e-posta adresiniz ve/veya cep telefonu numaranız tarafımızca kaydedilecektir. Bu bilgilendirmeler, ürün ve hizmet tanıtımları, promosyonlar, satış ve pazarlama aktiviteleri, kutlama ve temenni amacıyla gönderilecek kampanya, indirim ve yenilikler hakkında sizi bilgilendirme amaçlıdır.

Verdiğiniz izinler, herhangi bir zamanda, hiçbir gerekçe göstermeksizin, tarafımızdan gönderilen elektronik iletilerin altında yer alan abonelikten çıkma linki aracılığıyla ya da direkt olarak bize iletişim kanallarımız üzerinden ulaşarak iptal edilebilir. İzninizin iptal edilmesi halinde, e-posta adresiniz ve diğer iletişim bilgileriniz, hizmet ilişkimiz sona erdiğinde ve/veya yasal saklama yükümlülüklerimiz dışında bir zorunluluk olmadığı sürece veri tabanımızdan silinecek ve size ticari elektronik ileti gönderimi yapılmayacaktır.

Şirketimiz, İleti Yönetim Sistemi A.Ş. (İYS) ile ticari elektronik ileti onayları ve kişisel veri işleme faaliyetleri konusunda uyumlu çalışmaktadır. İYS'ye kayıt ve veri aktarım süreçlerimiz, kişisel verilerinizin korunması ve gizliliğinizi sağlama konusundaki taahhüdümüz çerçevesindedir.

Şirketimiz tarafından işlenen kişisel verilerinizle ilgili olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki haklarınıza ilişkin detaylı bilgi almak ve bu haklarınızı kullanmak için bize aşağıda belirtilen iletişim kanallarımız üzerinden ulaşabilirsiniz:

VERİ SORUMLUSU: Lebeni Deri

Adres: [Şirket Adresiniz]

Telefon: [Telefon Numaranız]

E-posta: [E-posta Adresiniz]

Special instructions for seller
Add A Coupon

What are you looking for?


Popular Searches: Jeans  Dress  Top  summer